Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti mit csianltok a...

Csajok ti mit csianltok a hajatokkal, hogy ne szalljon?

Figyelt kérdés
Vallig ero egyenes hajam van.De nagyon kocosan all.Mikor megmospb es balzsamozom akkor nagyon puha.S amig szaritom konnyen kezelheto.Utanna szaraz tapintasu.A fesu megakad benne.ES Eleg sok tincs szanaszet all.Mit tegyek?Egyeseknek olyan gyonyoru szog egyenes hajuk van :(((( s minden tincs tokeletesen all nekik
2013. júl. 17. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ne szárítsd a hajadat,ez az egyik legrosszabb dolog amit csinálhatsz vele
2013. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát attól függ melyik tincsek állnak széjjel. Ha például a frufrudnál, akkor én azokat lehajlakkoznám a helyedben, szoktam én is. Ha meg megakad benne a fésű, arra van egy fújós szer, nem tudom fejből a nevét. Viszont a szög egyenes haj is csak úgy tud létrejönni, hogyha kivasalják, bár eléggé rongálja a hajat, de megpróbálhatod.:)
2013. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem szeretnem vasalni.4 5 even keresztul vasaltam festettem.stb.tavaly megelegeltem s levagtam.s most kezd nodogelni.de szeretnek szep fenyes es egeszseges hajat novelni :)
2013. júl. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!