Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Mit...

Hosszú hajú lányok! Mit csináltok a hajatokkal h ne legyen lapos?

Figyelt kérdés
Hátközépig ér a hajam, elég dús és vastag szálú, és nagyon hamar lelapul :/ Mit csináltok h ne nyalja le a fejetek?
2012. okt. 26. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
jó fodrász, jó vágás.
2012. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kösz..ezen kívül valami használható ötlet?
2012. okt. 26. 11:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozz hajhabbal.
2012. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ahol van az elválasztása a hajamnak, ott a felső réteget nem tupírozom, hogy ne keltsen kócos hatást. Azt felcsatolom és allatta tupírozom a hajam tövét és fixálom lakkal. Remélem érthető, ahogy leírtam.
2012. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen, köszi:) majd kipróbálom
2012. okt. 26. 11:50
 6/17 anonim ***** válasza:

Megmosom.


Bocs, rossz vicc volt. De nekem nem lapul le, csak ha már mosni kell.


Egyébként: tényleg a fodrász lehet a megoldás. Egy jó lépcsőzetes vágás megoldhatja.

2012. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pedig én is a fodrászt mondanám. Egy jó frizura, lépcsőzetesen és tépetten levágva, és mindjárt nem fog lelapulni.

Az egyforma hosszú tincsek persze, hogy lapulnak, nem is tud mást csinálni, max. frissen mosottan, mert akkor még száll, de sokszor az sem szép...

2012. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de nem akarom hoyg tépett legyen az egész :S abból semmi frizurát nem lehet megcsinálni
2012. okt. 26. 12:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Annyi lesz tépett, amennyit kérsz. Ha azt mondod, hogy ne az egész legyen olyan, akkor nem csinálja az egészet arra.
2012. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy vágás megoldja. Nekem tépett, lépcsőzetes, de még frissen mosottan is lelapul. Hogy mit csinálok vele? Semmit, nekem így jobban tetszik mint tupírozva meg minden.
2012. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!