Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok mell szőrtelení...

Mit javasoltok mell szőrtelenítéséhez? Lány vagyok. *szomorú*

Figyelt kérdés
Elég sok, vékony, hosszú szőrszálról van szó, csipesz már nem elég. :(

2013. júl. 17. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

gyanta!

HA van melegítőd az mégjobb de ha nincs nembaj. A lényeg hogy olyan gyantapatront vegyél aminek keskeny a feje

[link]

mint ezen a képen a baloldali. Oylan 300-400 Ft. plusz a sima lehúzócsíkot vágd félbe. És szőrtelenítés előtt hintőporozd be. A gyantával csak 2-3 cm területet kenj be. OLyan gyantát válassz ami olyan átlátszós. Pl A lila levendulás az jó érzékeny bőrre, vagy amit linkeltem aloe veras zöld.

elárulok vmit nekem is vannak ilyen vékony szőke szálak. És én ugyanígy távolítottam el ahogy előbb leírtam. De most már csak csipesszel szedek pár szálat ha meglátom.

2013. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyanta
2013. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg szakembert, lehetőleg bőrgyógyászt. A mell környéke nem tréfa. Elvileg csipeszelni sem lehetne.
2013. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!