Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arc berendezésű/típusú...

Milyen arc berendezésű/típusú lányoknak áll jól a rövid haj és milyeneknek nem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában azt szokták mondani, hogy a szép és karakteres arcú lányoknak áll jól a rövid. Én kiegészíteném azzal, hogy akiknek kis arcuk van, főleg a szív formájúaknak, akiket a hosszú haj "elnyomna", esetleg vékonyszálú és/vagy ritkásabb, vagyis nem mutat rajtuk a lobonc a hajminőségük miatt.
2013. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért is kérdezem mert nekem például elég "szigorú" karakteres arcom van, de nem csúnya vagy lópofa, csak nem az a babaarcú szépség típus. Elgondolkoztam azon, hogy rövidre vágatom, mert kezdem unni a hullámos, dús, vékony szálú, hosszú hajammal való szenvedést. Legfőképpen a rövid haj praktikussága miatt akarom, de azért szeretnék valahogy kinézni is. Nem tudom elképzelni hogy is állhatna egy rövid haj nekem.
2013. júl. 17. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A hullámos, nem túl rövid (állig érő max) haj kifejezetten előnyös, ha lágyítani akarod az arcvonásaidat. Ez esetben keres rá a rövid "beach" frizurákra, mennyire jönnek be.

Ha viszont pont a szigorúságot akarod kiemelni, akkor egyenesítened kell vagy egészen rövidre kell vágatnod. Gondold át, mit szeretnél sugallni, hogyan érzed jobban magad :)

De szólok, hogy hacsak nem tüsiszerűre vágatod, előfordulhat, hogy több macera lesz reggelente a félhosszú hajaddal, ezt ugyanis könnyebb elaludni :) Bár a hullámos hajon annyira nem látszik.

2013. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy karakteres az arcom és olyan átlagosnak mondanám a külsőm, de mióta levágattam a hajam rengetegen mondták, hogy sokkal jobban áll, mint a hosszú. Mondjuk olyan igazán rövidre vágva, mint mondjuk Mia Farrownak volt már tényleg csak a szép, karakteres arcon mutat jól. Ha csak rövidebbre akarod vágatni, mint a vállad az szerintem mindenkinek jól áll, csak az nem mindegy, hogy a vágás maga milyen.
2013. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!