Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokat milyen krémmel...

Pattanásokat milyen krémmel lehet viszonylag gyorsan eltüntetni és nem a legdrágább fajtából való?

Figyelt kérdés
és még olyan is kérdeznék hogy melyik a legjobb amivel meg lehet elözni? arc lemosó?

2013. júl. 18. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

otthoni praktikák:

hetente egyél 1-2csipet élesztőt,segít a pattanásokon,szebb lesz a hajad és a körmöd is erősebb lesz

ha inkább pakolást akarsz:szintén élesztő,keverj hozzá egy kevés mézet és tojást

2013. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az avonnak és az oriflame-nek is van leszárító ecsetelője.Megelőzni radírozással,gőzöléssel lehet.
2013. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adok egy tippet, én már évek óta ezt használom, ha előjön egy-egy gyulladt pattanás és ezzel szoktam kenegetni. Ezt végülis himlőre szokták használni, hogy leszárítsa. De anno mikor gyerek voltam és himlős, anyukámnak feltűnt, hogy pattanásra is milyen jó. :) Jól hűsít és szárítja a pattikat, csökkenti a gyulladást.


100 grammos kiszerelésben kapható a gyógyszertárban. Leírom konkrétan mi van ráírva az üvegcsére:

Parma Suspensio Zinci Aquosa

Használat előtt jól fel kell rázni. 400 Ft körül van egy üveggel, de kitart 2 évig is.

2013. júl. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. júl. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!