Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vállig levágatom a hajam,...

Ha vállig levágatom a hajam, mennyi idő alatt fog visszanőni? Vagy más ötlet?

Figyelt kérdés
Egyenes, barna hajam van, semmi frufru. Most körülbelül a hátam közepéig ér csak már kezdem unni, de félek, hogy megbánnám, ha levágatom vállig érőre. Mit szóltok? Vagy valami változtatás is jó lenne, csak nem szeretnék megint frufrut vagy tépett hajat.
2013. júl. 18. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen rövid kérlek.

Üdv.: egy férfi

2013. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
növeszd meg ,tehát most semmi formája nincs csak lóg mindenhol egyforma? én a fenékig érő hajam vágattam le álltól kisebbre és azóta a hátam közepétől nem nő tovább bár lehet azért mert sűrűn vágatok picit.
2013. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mintha én írtam volna a kérdés kb. 2 évvel ezelőtt :) Nekem is hosszú, barna hajam volt, szintén "frfrumentesen". Aztán meguntam, és hosszú filózás után levágattam vállig érőre. A fodrásztól hazajövet hatalmas önbizalmam lett, annyira tetszett az új frizurám. A barátaimnak is bejött. Viszont eltelt egy-két hónap és irtózatosan megbántam a dolgot. Alig akar visszanőni a hajam. :(

Nem lebeszélni szeretnélek, de sztem gondold át még 1x :)

2013. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenki milyen egyetértésben van :D Köszönöm a válaszokat! Még jöhetnek nyugodtan :)
2013. júl. 19. 00:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Én augusztus utolsó hetében vágtam le a hajamat vállig. Észre se vettem, már vissza is nőtt ugyanolyanra, amilyen volt előtte! Vagyis kb. a mellemig ér most.

Én azért vágtam le, mert kezelhetetlen, csúnya volt, tehát egészségügyi okokból. Bántam, hogy rövid lett, de muszáj volt, most szerencsére szép, és kevésbé töredezett.

2013. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Derékig érőről vágattam le vállig, majd később még rövidebbre :D Imádtam, évekig ezen a 2 hosszúságon hordtam felváltva :D

nyugi az igazi férfiakat nem érdekli, így is volt rengeteg hódolóm, + a párom is így ismert meg és imádta ő is.

Kíváncsiságból megnövesztettem, most újra derékig érő, de megint tervezem levágni :D Én már tudom, hogy nem bánom meg :D

2013. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!