Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megőrülök a mitesszeres...

Megőrülök a mitesszeres orromtól, valaki valami bevált módszer, hogy mitől múlhatnak el végleg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

off

ez engem is érdekelne :D (csak azért írok h követni tudjam :) )

2013. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma már legalább 2 ilyen kérdés volt, ahol leírták, hogy a házi mitesszer tapasz (zselatin + tej) és előtte a kamillás gőzölés a legjobb megoldás.
2013. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem múlik el végleg tapasztalataim szerint. Most hallottam,hogy kozmetikákban nagyon menő az arc csiszolás nézz utána állítólag eltünteti a mitesszereket bár szerintem ezek mindenképp újra képződnek én sajnos 14 éves korom óta ezzel küzdök és nem tűnt el. Pedig kozmetikus is tisztítja havonta két havonta, plusz két naponta radírozom.

22/L

2013. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem megvan a tuti hazi receptem (nekem bejott,de masnak is ajanlom :) az elkeszitese egyszeru: egy evokanal olivaolaj+egy ek mez+2 ek griz,vagy kukoricaliszt(igazabol mindegy mi az csak apro szemcses legyen,akar mak is jo) ezt jol osszekevered,olyan allaga kell legyen,mint a folyekony szappannak,ha tul suru pici langyos vizzel lehet vegyiteni..na ezzel minden nap zuhanyzas utan(vagy csak jol arcot mosol) be kell dorzsolni jol az adott teruletet...picit ki kell pirosodjon,de az per perc alatt elmulik...nem kell rajta hagyni,kb ot perc dorszi utan lehet lemosni...nekem nagyon szep lett az arcom es finom puha a borom :) sok sikert hozza :D
2013. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
utolso vagyok : elfelejtettem irni,hogy ezt csinalod egy hetig es egy het szunet es igy tovabb..kulonben hamlani kezd a borod mert amezben levo cukor kiszaritja :D de ha betartod,akkor nem lehet gond
2013. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kipróbáljuk :D
2013. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!