Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés

nagyon sok pattanásom van már évek óta az orvos Dalacint ajánlott az elején még használt elmúltak,de már az sem használ.

Nőgyógyász csak gyógyszert adna rá azt meg nem akarok szedni kinek mi vált be?


2013. júl. 21. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon elcsépelt, de tényleg az alapos arctisztítás. Nekem a bőröm zsírosabb alapból is, de nekem nagyon bevált a L'Oreal perfect clean arclemósója (amelyiknek zöld a csomagolása), van hozzá külön ilyen gumi arcmosóvalami is. Ezenkívűl, ami nekem segített az a rendszeres arckrémezés, erre a barátnőm által készített körömvirágos krémet használom. Azóta alig van pattanásom :)

+tipp: Egy félbevágott citrommal hetente egyszer "letonizálom" az arcbőröm.

Kitartást a harchoz! :)

2013. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom ;)
2013. júl. 21. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidrogén-peroxid. Nagyon jo es gyors. Egy hét és marha nagy változás. En eddig 5 barátomnak ajánlottam es mindnek bevált. Én is ezt használom. Gyogyszertarban meg tudod venni kb 700ft es fontos, hogy 3% os legyen.
2013. júl. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!