Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajhullással?...

Mit tegyek a hajhullással? (Többit lennt olvashatod. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tavaly augusztusba kiderült, hogy álldott állapotban vagyok, ez szép és jó, eközben észre vettem, hogy rettenetesen hullik a hajam Elevitet kezdtem el szedni (mai napig szedem a fiam 4ho 11napos). Vitamin hiány szerintem nincs mert havi szinten 2 1/2 centit nő. Mi lehet a baj?

Festem a hajam de már nagyon régóta. Mondjatok olcsó tippeket tanácsokat!

Köszönöm

További szép napot/estét :)


2013. júl. 21. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

orvos!

Ha hormon probléma, azon semmi olcsó házi praktika nem segít!

2013. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak az a gáz hogy az itteni bőrgyógyászt tudom milyen és hát nem valami normális sőt nem csinálna semmi maximum egy rakat cuccot kiirna amit én sok pénzért megvennék és semmit nem érne!

(szemölcsömre is ecsetelők hadját felirta semmit nem hatott de nem képes "lecsipni", az ágyipoloska csipéseket allergiának nézte). Szoval igen okos nő a bőrgyogyász! :/

2013. júl. 22. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!