Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hajhullással...

Szerintetek hajhullással bőrgyógyászhoz kell menni vagy milyen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában bőrgyógyászt javasolnak.

Érdemesebb magándokihoz menni. Remélhetőleg ő nemcsak elintéz téged egy samponnal, hanem elküld különféle kivizsgálásokra, hogy kiderítsék a hajhullás okát.

Szabad tudni hány szál hullik 1 nap és 1 hajmosáskor?

2011. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha magándokihoz mész érdeklődj utána ki jó, és hogy megy az ilyesmi. Ez azért lehet megterhelőbb, mert fizetős, mondjuk az első látogatás, ahol még semmi sem történik is lehet 10.000 Ft. A további kontrollokról nem is beszélve. H az sztk-s orvos nálatok nem 3 hónappal későbbre ad időpontot, mint nálunk, akkor ha gondolod, menj hozzá előbb.
2011. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát így nem tudom ezt megmondani, de elég sok.

És nem is igazán a hajhullással van a gond, hanem, hogy a halántékom fölött már teljesen "kikopott", ahogy mondani szokták "Mickey egeresedek"... :(

Olvastam régebben valamilyen újságban, hogy van most egy új hajhullás elleni módszer:

Vért vesznek a pácienstől, tesznek bele valami disznó hólyagot és aztán vissza beadják a páciensnek.

Elég érdekes módszer, az biztos, de bármit kipróbálnék, hogy olyan legyen a hajam, mint amilyennek lennie kéne...

Jah és ezt az új módszert egyszerűen nem találom sehol neten sajnos...

2011. júl. 13. 21:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!!


[link]


Ha valaki tud erről többet, akkor írjon légyszi!!

2011. júl. 14. 00:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2013. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!