Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » AlfaParf Lisse Design Keratin...

AlfaParf Lisse Design Keratin Therapy tapasztalat?

Figyelt kérdés
Három hónapja keratinos hajkiegyenesítésen vettem részt (AlfaParf Lisse Design) egy fodrásznál. Mivel jól sikerült és elégedett voltam, megvettük a kolléganőmmel ezt a csomagot, hogy otthon magunknak elkészíthessük. Az előírásoknak megfelelően lépésről lépésre mindent betartva megcsináltuk. A kolléganőm haja pont olyan lett, mint nekem elsőre (tehát jobb szerkezetű és egyenes), viszont nekem a fedőhajam egy része, illetve a hajam aljának egy része teljesen szétroncsolódott, gyapot szerű lett. Járt már így valaki? Mi okozhatta? Tanács?

2013. júl. 22. 08:45
 1/3 anonim válasza:
Én is megcsináltam már nagyon sokszor a vendégeinknek de még soha nem roncsolódott meg senkié. Augusztusban lesz egy éve, hogy elkezdtük használni, szóval volt már vagy 10-15 ember akin elvégeztük, volt akin már 3x. Még nem tapasztaltam ilyet. Vágassa a hajadból 2 havonta 1 centit és használj jó minőségű hajvégápoló olajat vagy hajmosás előtt fél órával kend be a hajad végét olíva olajjal aztán mosd le.
2013. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: Hol dolgozol? Hajegyenesítőt kerestem de még nem találtam senkit aki jó.
2015. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek nagyon tudom ajánlani a kezelést - FODRÁSZNÁL - nagyon nagy csodát művelt a hajammal. Alapból száraz, kefe szerű a hajam sajnos, ettől annyira szép lett, hogy mindenki dícsérte. Na mondjuk a 3 hónap egyenes haj nem volt meg, vesztett a puhaságából is, de a fénye megmaradt kb másfél, két hónapig. Nekem megérte, ami visszatartó erő az csak az ára, de hosszú távon az is megéri.



Egyébként otthon szerintem azért lehet veszélyes, mert gondolom nem mindegy az anyagok mennyisége.... remélem sikerült utána hamar javítanod az állapotán :/

2017. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!