Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Hogy szőrtelenítetek...

Csajok! Hogy szőrtelenítetek a puncitokat?

Figyelt kérdés

Én epilátorral próbálkoztam, de szinte sírok a fájdalomtól.

Légszi csak normális válaszokat adjtok! Köszipuszi :*



2013. júl. 20. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

én is azt használok

csak akkor van gond ha picit hosszabb,amúgy az első pár alkalom tényleg nem a legjobb érés

2013. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az abaj, gy nagyon érzékeny a bőröm az egész testemen. De a legérzékenyebb a puncim környéke.

Van esetleg valami praktika amivel az epilálás sem fáj annyira?

2013. júl. 20. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
nem sok,hosszú szőrt sose epilálj,előtte vegyél ülőfürdőt hogy "puhább" legyen a szőr
2013. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha beülök a kádba utánna se epiláljam le? Jobb ha kicsire vágom, utánna áztatom magam és végül leepilálom?
2013. júl. 20. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
borotva
2013. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítőkrém
2013. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borotválom már vagy 10 éve, semmi gond vele.
2013. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázni szoktam. Már megszoktam, először szörnyű volt, mert akkor még elég sűrű volt. Azóta, hogy folyamatosan gyantázom ritkult és már nem is annyira vészes. 10 perc alatt kész vagyok vele és nem idegesít, hogy már másnap borostás. Epilátorral próbáltam én is régebben.....de az kegyetlen. :) Nem bírtam. Ha a gyanta néhol benne hagy pár szálat, akkor szoktam rajta végigmenni epilátorral, de még úgy is iszonyúan fáj vele. Szerintem intim területre a gyanra a legjobb, mert egyszerre tépi ki nagy területről a szőrszálakat, káromkodsz 1-2-őt és már túl is vagy az egészen. :)
2013. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!