Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss haj festék tapasztalatok?

Syoss haj festék tapasztalatok?

Figyelt kérdés
szóval most festett vörös a hajam de sajnos gyorsan lekopott a tövénél ezért vissza akarom festeni az eredeti színre ami barna ..szerintetek szépen be fogja fogni a syoss festék??nem lesz foltos vagy csúnya ??

#festés .eredetire
2013. júl. 22. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált! Nekem alapjáraton sötétbarna a hajam, és [link] ez befogta!
2013. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokfélét használtam már de a Syossal vagyok a legelégedettebb. :)
2013. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vörösre akarom festeni hanem vissza az eredetire mert nagyon gyorsan lekopott és elegem van belőle inkább természetes barna maradok most....a kérdés tehát az hogy nem fog átütni az előző festés a mostanin ??? :D
2013. júl. 22. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan fested akkor nem! Amúgy olvastam h nem vörösre akarod..nem is azért linkeltem.Első voltam
2013. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül ilyet vettem [link] szerintetek ez jó lesz ??
2013. júl. 23. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!