Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Full fekete hajam van, de...

Eugenio kérdése:

Full fekete hajam van, de szeretném h ősz hatású legyen. Az se baj ha nagyon az lesz! :D nem szőke. ősz! Van erre valami hajfesték, vagy valami tipp esetleg?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem korai még őszülni?
2013. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok stressztől lehetsz ősz.
2013. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Festett fekete, vagy természetes?

Szőkítőpor és peroxid keverékével ki lehet szívatni, vagy elször festék eltávolítóval, de nem ajánlom, mert nagyon brutális lesz tőle a hajad! Elsőre nem lesz olyan, amilyet szeretnél és tönkre megy a hajad teljesen, le is éghet. Fekete hajból nehéz "őszet" csinálni, festett feketéből meg még nehezebb... Nem javasolnám hogy magadnak fesd be, menj fodrásznőhöz, de szerintem ő is ugyanezt fogja mondani.

2013. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem festett, full gyári! :D hát nem tudom akkor h mi lesz majd kikérem a borbélyom véleményét is! :)
2013. júl. 22. 18:37
 5/11 anonim válasza:
Már ne is haragudj de ez elég nagy badarság xd valaki pont ez ellen küzd hogy ne legyen ősz, amúgy nem hinném hogy lehet festeni ősz hajat.. maximum olyan hamu színűt..
2013. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, orvosin volt egy sötétbarna hajú lány kollégám, akinek pár héten belül a haja fakó lett majd szürkéssé változott és végül ősz szálak nőttek neki bele. szerintem a sok stressztől (volt mitől), de neki nem tetszett és befestette.
2013. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nem kell mindjárt letámadni őt, gondolom nem ősz akar lenni, hanem hamuszőke.

Szerintem kérd ki a borbélyod véleményét, hogy ő mit gondol erről ...

Elsőre nem leszel hamuszőke, az én hajam világosbarna és én is festettem már szőkére, első festés után sárga volt, eltöredezett ami miatt nem nőlt a hajam és teljesen tönkrement... még most sem jött helyre teljesen... szerintem jól gondold meg.. és kérd ki mások véleményét is , főleg a borbélyodét, hogy szerinte fog-e neked illeni, nemhogy megbánod a végén, mert ez elég nagy változás. :)

2013. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
meg lehet csinálni, nekem pár éve festett feketéből lett 4 alkalom alatt ezüstszőke, a színe tökéletes volt, de a felét le kellett vágni mert teljesen tönkretette a szőkítés. olyan volt mint a seprű, gusztustalan, nagyon megbántam, és még jól sem állt. úgyhogy óvatosan. lehet hogy meglátod magad és szívbajt kapsz, a színtől is meg attól is ami a hajadból maradt.
2013. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
összejött?? :D én is albínó akarok lenni... kár, h sok a pigmentem :D
2015. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!