Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy ha sampon nélkül...

Igaz, hogy ha sampon nélkül csak vízzel mosok hajat (akár minden nap) akkor is tiszta lesz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Én majdnem minden nap mosok hajat, de samponnal csak 2-3 naponta. A fodrászom azt mondta, hogy nem is egészséges minden nap samponnal hajat mosni, mert az mégis csak vegyszer. Viszont a samponnal való hajmosás után teljesen más érzésem van, érezni hogy tényleg mindent kioldódik, és kimosódik. Szóval minden napi hajmásához nem feltétlenül kell sampon, de azért érdemes néha egy alapos mosást végrehajtani vele.
2013. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sampon nélkül "mosol hajat" akkor gyakorlatilag csak bevizezed a hajad, nem? Az pont nem ér semmit, nekünk falra szerelt zuhanyunk van, mindennap beállok alá letusolni, tehát mindennap csuromvíz lesz a hajam, mégsem érzem frissnek, tisztának, csak normális mosás után.
2013. júl. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta így mosom és szép egészséges
2013. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most, hogy nyár van, én is minden nap "megmosom" vízzel, hogy hűsítsen, de ugyan úgy bezsírosodik, mert a víz nem mossa ki a zsírt és a legtöbb szennyeződést sajnos.
2013. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aki már lejött a samponról hónapok alatt, annak elég a melegvizes mosás, de kell hozzá az ujjbeggyel dörzsölés is egy kicsit, vagy akár áztatni is pár percig. Csak a zuhany alá állni passzívan valóban nem sokat ér.
2020. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!