Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok lebarnulni?...

Szilviaaaaaa kérdése:

Hogyan tudok lebarnulni? Nagyon fehér bőrű vagyok és hiába megyek ki napozni, meg hiába vagyok kint egész nap, egyáltalán nincsen színem! Tudtok mondani étrend kiegészítőt vagy valami krémet, amivel tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak békülj ki a helyzettel. Ne nyúzd a bőrödet, fogadd el, hogy te ilyen vagy, hidd el, nem csak a barna bőr lehet szép. Az enyém is extrafehér, nehezen barnul, de nem is éri meg sanyargatni, nem egészséges mindenáron szembeszegülni az adottságainkkal.
2013. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Drogériákban lehet kapni karotin-kapszulát, ettől picit talán lesz színed, és állítólag a nap is jobban fog, de elég sok ideig tart, mire elkezd a hatása látszani, szóval jövőre kezd el már április körül szedni. Én is nagyon fehér bőrű vagyok, és amióta ezt szedem, a szoli is jobban fog valahogy, persze csak mértékkel. :) Ja, napi egy kapszulát kell bevenni, kb. egy ezres körül van a havi adag.
2013. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!:-))
2013. aug. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!