Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani dolgokat,...

Tudtok mondani dolgokat, amivel az ember kényesztetheti magát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az embernek mindig jár egy kis lazítás!És ha már szünet van,miért ne!:)Mindenki szeretne jól kinézni,és kipihent lenni.Pedikűröztem,manikűröztem,este pedig veszek egy jó fürdőt!Tudtok mondani olyan kényeztető dolgokat ,amikhez/ami:

-Otthon is elkészíthető

-Nem kellenek hozzá különleges dolgok,netán alapanyagok

-Megszépülünk tőle

-És e bizonyos tevékenység közben pihenünk?

Elnézést a helyesírási hibákért,ha voltak a szövegben!És netán ha valakinek trollkodni támadna kedve,felesleges erőfeszítés hülyeségeket válaszolgatni a kérdésemre,mivel NEM FIGYELEK FEL RÁ!Előre is köszönöm a rendes válaszokat!


U.I:Nem kajára gondolok!Köszönöm!



#pihenés #relax #kényeztetés #bocs hogy rosszul írtam:kényeztetés!
2013. júl. 16. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy jó kis meleg olívaolajos hajpakolást és hagyd beszívódni a hajadban a fürdő alatt.

Tegyél uborka karikákat a szemedre.

Arcodat pedig radírozd le mézes+cukor keverékével, majd hagyd fent 10 percig.

2013. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 16. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát most nyár van, de én télen szoktam olyat csinálni, hogy beülök egy kád meleg vízbe és ott olvasok. Én nagyon szeretem.
2013. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy olvasom az Egri csillagokat!:D
2013. júl. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!