Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatok szőrtelenítő...

Használhatok szőrtelenítő krémet intim helyen?

Figyelt kérdés
Holnap megyek életemben előszőr nőgyógyászhoz és nagyon félek, emellett az is gondom hogy valahogy szeretném szőrteleníteni az egészet, kozmetikushoz gyantára elmenni már nincs idő. Ha szőrtelenítő krémet használok lehet bajom? Hatásos? Mennyi ideig hagyjam rajta? SÜRGŐS VÁLASZT SZERETNÉK!)
2013. júl. 24. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem raknák oda szőrtelenítő krémet.De ha te mégis kipróbálnád(amit nem javaslok)előtte mindképpen bőrpróbát kell csinálni hogy nem vagy-e allergiás.

De szerintem a nőgyógyász nem azt fogja nézni(pláne,hogy sok nő nem is szőrteleníti le az egészet csak rövidre vágja)Szerintem ha végképp csinálni akarsz vele valamit akkor te is csak vágd rövidebbre,hogy ápoltabb legyen és kész:)

2013. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam... de soha többet... te se tedd, inkább borotváld vagy gyantázd le.
2013. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha semmi bajom nem lett tőle. Csak nem tart tovább mint a borotva.
2013. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább borotva most.Érzékeny terület gyulladást okozhat.
2013. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is veet zuhanyzásközbeni krémet használok intim helyen is és semmi bajom nem volt tőle pedig jó ideig azt használtam.
2013. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!