Mennyire gázos?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Fodrászhoz szeretnék menni csak az a baj,hogy nem tudom milyen frizura illene hozzám...szóval arra gondoltam,hogy kikérném a fodrász véleményét,hogy szerinte milyen haj állna nekem jól.Ez mennyire gázos?Ti már voltatok így fodrásznál?A fodrászok ilyenkor leszólnának? (pl.döntsd el te mivel te viseled blablabla)
2013. júl. 24. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom ilyenkor nagyon segítőkész, mutat pár újságban frizurákat, de a végső döntés az én kezemben van. Tehát ő felajánl pár frizurát, te meg rábólintasz az egyikre. Viszont, mivel most úgyis unatkozom, ha gondolod segítek neked hajat választani, általában jó érzékem van az ilyenhez. Írhatsz privit :) 18L, Bp
2013. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már mentem így, hogy semmi ötletem nem volt. Mondjuk én nagyon jóban vagyok a fodrászommal, szóval megbíztam benne. Az igaz, hogy a derékig érő hajam levágta picit áll alá érőre. :D Viszont a végeredmény jól nézett ki és tetszett.
2013. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindhárom fodrászom segítőkész volt, ha így állítottam oda, de emberfüggő. Annyit szoktam kikötni, hogy ne vágjon belőle sokat, mert növesztem. Sok sikert :)
2013. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!