Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már a ricinus...

Valaki próbálta már a ricinus olajat? Nőtt tőle a haja? Mennyit 1 hónap alatt? 1 héten hányszor alkalmaztad?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam, igen.:) Láthatóan gyorsabban nőtt (1 hónapban 3-4 centi, pedig nekem átlagosan max 1-1,5 centit szokott). Viszont hajvégekre én nem ajánlanám, mert nekem nagyon megtörte. Ja, kb ötnaponta használtam. Felkentem a fejbőrömre (ez a legnehezebb, nagyon sűrű, meg kell kicsit melegíteni :D), összefogtam a hajam, celofán, törölköző, és 3-4 óra múlva mostam le.
2013. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is használom, nagyon jó, jól írta az első válaszoló. Jobban jó az ember haja, szép fényes és puha tőle, Hetente egyszer, utána jól moss hajat, ha szükséges többször is.
2013. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, én ma kipróbáltam és szép fényes és puha lett tőle a hajam :)
2013. júl. 25. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már.....nem nőtt tőle semmit csak összeragadt a hajam és alig lehetett kimosni....
2013. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nem egy használattól kell várni a csodát:) egyébként azt, hogy ragadós, én is tanúsíthatom, de lehet keverni pl. napraforgóolajjal, és 2 samponozással teljesen ki is jön. (első voltam)
2013. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!