Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem ricinus olajat, tegnape...

Vettem ricinus olajat, tegnapelőtt volt a hajamon az első pakolás, és arra vagyok kiváncsi, hogy kb. egy hónap alatt mennyit nő vele a haj?

Figyelt kérdés
az értelmes válaszokat köszi:)
2010. jún. 25. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt meg ki mondta neked,hogy attól nőni fog ? :P

A ricinus olajat általában töredezés ellen,vagy,hogy selymes legyen a haj,arra használják :)

Pakolásként.

2010. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem használt ésésés 800 métert nőtt :O:O:O
2010. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert azt hallottam, hogy valakinek nő tőle. Meg elvileg a szempillákra is jó, arra is kipróbáltam és nekem a szempilláim télleg nagyobbak lettek, de ez csak kifestve látszik nálam.
2010. jún. 26. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, aki itt kampányolt a ricinusolaj mellett, hogy 5 centit nőtt az ismerősének a haja... Még képet is tett fel, nem volt az 5 centi. Ráadásul mivel nagyon sűrű az olaj, több sampon kellett hozzá, hogy kimossa, ami meg tönkretette a haját és le kellett vágni. XD XD XD
2010. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hoxa.hu-n vannak naplók, nézz be... képek is vannak a növekedésekről!
2010. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a ricinus nem teszi tönkre a hajat mert sok fodrász is ajánlja,biztos mellette még vasalgatta meg egyebek.. nagyokos -.-
2010. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát már tényleg kiváncsi vagyok erre a növekedésre.. Valaki linkeljen már be képet:)
2010. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D Nekem az első alakalom után fényesebb lett a hajam.
2010. jún. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!