Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszinezo? Tobbi lent

Hajszinezo? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Miben kulonbozik a hajszinezo a hajfestektol? azt hallottam h a hajszinezo par mosas utan kijon ez igaz? sotetszoke hajam van es abbol szeretnek vilagos barnat.. mikor kopik ki a hajszinezo az nagyon latszik? olyan mint pl a lenoves vagy h kopik ki?
2013. júl. 25. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajszínező csak a haj felszínére tapad, míg a festék beépül a hajszerkezetbe. Teljesen tapasztalataim szerint sose kopik ki, mindig látszódni fog a lenövés, de valószínű hogy ez a te esetedben másképp lesz mivel nem történik drasztikus színváltoztatás. Úgy kopik hogy fakul a színe :P
2013. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AlexTurner ***** válasza:
nekem " 24 mosásig " tartó volt, ~ 2 - 3 hónapig minden napi hajmosás mellet nem kopott ki, a szine persze fakult, de látszik a lenövés
2013. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nekem anno szőke festett hajamba volt rózsaszín színezővel melír csík.

Mitől különbözik a festéktől? Attól, hogy nem épül be a hajszálakba és ezért nem roncsolja a hajat a színező, csak "rátapad", ezért nem olyan tartós és nincs komoly lenövés, mint festésnél, csak akkora lenövés van, amennyit nő a hajad, ameddig rajta van a színező. És nyugi, mert ha esetleg megcsinálod, akkor a te a hajadon nem látszana igazán a lenövés, mivel nincs a sötétszőke és világosbarna szín között nagy eltérés. :)

Mire látható lenövés lenne, addigra kikopik és újra kell festened.

Amúgy igen, pár mosás után jön ki. Van ami 6-8 mosásos, de van 24 is.

Különben te dolgod, de szerintem nem érdemes az egész hajra színezőt használnod.

A 24 mosásos is elég kb 2 hónapig, de közben fakul és fakul. És oké, 2 hónapig elég, de tudod, hogy hogy néz ki...? A végén már úgy, mintha kihypozták volna a hajad. :D Szerintem csúnya, amikor kifakul. Inkább melírba ajánlatos használni, ahol vannak csíkok, mégsem az egész hajad...

Ráadásul mondjuk évekig nem is tudnád használni, mert egyértelműen beleunnál. Sűrűbben kell festened színezővel, mint festékkel és hát na...én leírtam a véleményem. Viszont természetesen sokkal jobb, mert nem károsítja a hajad, nem töredezik el.

Remélem tudtam segíteni! ;) :)

2013. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom mindenkinek :) ment a zold kez!!!
2013. júl. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!