Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette shake mousse (intenzív...

Palette shake mousse (intenzív vörös színű) hajfestékkel lett befestve az eredetileg barna hajam. Fele kikopott, így nem szép vörös, de az eredeti barnám sincs meg, és a lenövés is kezd látszani. Hogy lehetne "kikoptatni" gyorsabban a hajból?

Figyelt kérdés
Esetleg ha ugyanilyen hajfestéket vennék, az eredeti színemhez hasonló színűt, segítene? 18L

2013. júl. 25. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

szia, ugyanez volt velem :)

sötétbarna alapszín, palette mousse intenzív vörös. próbáltam koptatni, de nem sikerült, inkább lenövésem volt. pont egy hete elégeltem meg, ugyanilyen palette-tal beszíneztem a legsötétebb barnára. hát fekete lett :D csomószor hajat mostam, kopik, viszont nem barnára, hanem vörösre. szóval szerintem párszor megpróbálkozok még színezővel, valami ennél világosabb sötét barnával, ami hasonlít az eredeti színemhez, és ha nem marad meg benne, akkor fodrász, rendes festékkel visszafestetem az eredetire.

szintén 18l :D

2013. júl. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!