Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt má Fm parfümöt...

Szisztöp kérdése:

Aki használt má Fm parfümöt mennyire tartosak és tenyleg ugyanaz az illat mint az eredeti?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 12:20
 1/4 anonim válasza:
Nem ugyanaz az illata, csak esetleg nagyon hasonló. Elég vegyes véleményeket hallottam róluk, de én a helyedben gyűjtenék egy jobb, eredeti parfümre.
2013. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Molnár Ádám01 ***** válasza:
Előző válaszoló! Szia! Neked volt ilyen?
2013. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen volt! :)

Várj.. kitalálom! Csak nem egy FM "parfümőrhöz" van szerencsém???? :DDDD

2013. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem volt pár üveggel mar különféle illatokból.Elvileg egy összetevője más mint a nagy márkák azonos parfümjeinek,annyit mondhatok ha veszel akkor inkább EDP-s FM nyelven luxus parfümöt érdemesebb nekem ami nagyon bejött az a Paco Rabanne 1 Million utánzat az nagyon hasonlított és kellemes tartós illata volt.

Ár érték aranyban szerintem nem rossz bár az utóbbi időben kissé megdrágult de meg így is megérik az árukat.


Remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!