Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » KAPHATNÉK NÉHÁNY HÁZIPRAKTIKÁT...

KAPHATNÉK NÉHÁNY HÁZIPRAKTIKÁT ARCBŐR ÁPOLÁSRA?

Figyelt kérdés
Nem pattanásos túlzottan az arcon,elvétve kerül egy-kettő,de szeretnék ötleteket kérni hogyan lehetne ezeket házimódszerrel "elpusztítani"? Várok minél több módszert. :-D

2013. júl. 26. 18:00
 1/3 hunbula ***** válasza:
Nagymamám nekem mindig azt mondta, egy kiskanál élesztőt kell megenni naponta. Nem ettem meg végül sose merthogy jaj milyen íze van, de lehet hogy ettől függetlenül van benne valami.
2013. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogkrém:) nekem bevált
2013. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bőrtípusnak megfelelő, sőt, inkább egyénfüggő. Ha a-nak jó egy bizonyos krém, akkor b-nek már egy másik kell, c-nek meg egy harmadik. Elsősorban bőrtípustól, és életkortól függ, kinek mit kell használnia.
2013. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!