Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez a hajstílus...

Szerintetek ez a hajstílus öregít?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már régóta hosszú - hát középig érő - a hajam. Mindig maximum csak egy kicsit vágattam belőle. Most úgy döntöttem, hogy szeretném levágatni jó rövidre és hátul kicsit szeretném felnyíratni.

A nővérem szerint jó ötlet lenne, ha levágatnám. Neki is kb. ilyen rövid a haja. Neki is jól áll. Arcra és alkatra nagyon hasonlítunk egymásra, ezért kb. látom azt is, hogy nekem hogy fog állni a rövid frizura. A barátom szerint amit kinéztem, az a frizura egy kicsit öregít és nem 22 éves lányhoz illő. Szerinte az idősebb korosztálynak van ilyen haja. Anyukám szerint mindenképp vágassam le ilyenre mert neki is tetszik. Olyan hajat szeretnék mint amilyen a videó végére alakul. Szerintetek?


http://www.youtube.com/watch?v=FqsAKfT9ZTc



2013. júl. 27. 18:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Amit linkeltem az az egyik haj ami bejön, de inkább ez:


http://www.youtube.com/watch?v=6jIduxsLE4g

2013. júl. 27. 18:33
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ha azok közé a szerencsések közé tartozol akiknek jól áll az ilyen rövid haj,akkor jól fogsz kinézni.

de jól gondold meg,mert nagyon kevés embernem áll ez jól egyébként azt nem mondanám rá,hogy öregít

2013. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, vágasd le, de szerintem nagyon öregítene. Ilyenre az 50+ korosztály szokta vágatni a haját.

Annyi jó rövid haj van, ami ennél sokkal érdekesebb és nőiesebb. Én inkább valami ilyet választanék, ha mindenképpen rövidet szeretnél:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeknek van valami stílusa, formája.

2013. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyesmi hajat még én is inkább csak idősebbeknél láttam...akkor már tényleg jobbak azok, amiket a 3. válaszoló linkelt, bár szerintem nagyon kevés nőnek áll jól a rövid haj.
2013. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok és szerintem nem öregít. Kb. egy éve már nekem is ilyen hajam van. Szintén hosszúból vágattam le. Télen ehhez hasonló amit akarsz, nyáron pedig kicsit rövidebbre vágatom a tetejét. Egyébként lehet, hogy szokatlan lesz elsőre, de az ilyen rövidet elég sűrűn kell vágatni/nyíratni. Én 3-4 hetente megyek a fodrászhoz.

Szerintem vágasd le! :)

2013. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ... Én az ilyenfajta hajat szoktam "háziasszony frizurának" titulálni. Amit előttem az egyik válaszoló belinkelt, azok sokkal fiatalosabbak.
2013. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
AZ nem bah, ha egy kicsit asszonyosabb. Egyébként is szeretnék inkább úgy kinézni. Jobban bejön.
2013. júl. 31. 08:09
 8/8 anonim ***** válasza:

A véleményünket kérted, de az az érzésem hogy te már eldöntötted, hogy ilyen hajat vágatsz magadnak.


Hogy őszinte legyek, ha visszaemlékszem az utcán idősebb, akár 30, 40, de inkább 50 körüli nőket láttam ilyen hajjal.


Ahogy megláttam a videót, az jutott eszembe, hogy idős nőrokonaim viseltek ilyen hajat, és suliban az idősebb tanárnénik.


Jól írta valaki, hogy ez ilyen ''háziasszony'' haj.


Olyan idősebb nők szoktak vágatni ilyen hajat, akik szültek és szeretnék ha megerősödne, ne kelljen annyit foglalkozni a hajukkal és több idejük legyen a gyerek után futkározni.


Összességében olyanoknak való ez a haj, akik a külsőségek helyett a családdal és a háztartással szeretnének foglalkozni.


Szerintem ez a frizura (nem is annyira a rövidsége, a fazon miatt) igenis öregít, főleg egy fiatal lányon.


Ez nekem már a ''fiúsan'' rövid kategória.


A nagyon rövid haj kevés nőnek áll jól, azok közül is azoknak akiknek nagyon szabályos arca van (pl. Halle Berry).


Nekem hosszú hajam van, de ha rövid hajat akarnék, én már inkább olyat vágatnék, ami sokkal modernebb, vagányabb, fiatalosabb, olyasmik amiket 3-as linkelt.


Annyiféleképpen lehet már játszani a hajakkal köztük rövidekkel, annyi féle fazon van már.


De ez csak az én véleményem, hordjad úgy ahogy akarod, ahogy jól érzed magad.


Én elmondtam mit gondolok.

2021. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!