Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajam kiszokitette a...

Barna hajam kiszokitette a fodrasz szokito porral, es most narancssarga lettem. Undorodom tole. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek mar sotet hajat,ezert nem szeretnem bemosni vmi sotetebb szinezovel,de a narancssargabol vilagos szoket szeretnek! Mit lehet tenni? Ha most rogton festjuk az roncsolja,meg egyaltalan befogja egy vilagos szoke festek vagy szinezo?
2009. okt. 23. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint elég sötét volt az eredeti hajszíned. Nyugi, nálam is így volt. Várj 4 hetet (tudom, tudom, de ki kell bírni) és utána újra szőkíttesd ki és festesd be. Így már szőke leszel. Utána már magadnak is tudod a tövet festeni. Azt is először leszőkíted, aztán befested.

Most semmiképp ne fess rá semmit, főleg barnát ne, ha szőke akarsz lenni!

2009. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igenigen, várni kell minimum egy hónapot, sőt másfelet is, attól függ mennyire érdekel a hajad éppsége. egyébként meg addig használj hamvasítót, az kicsit elveszi a narancsos árnyalatot..
2009. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt ugye nem mondod komolyan,h narancs hajjal elengedett és még fizetned is kellett??? Szép,mondhatom!

Én visszamennék reklamálni,mert otthon nem kevergetnék/kísrletezgetnék a színekkel :O)

2009. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom h varnom kell az ujra szokitessel.,nade addig mit csinaljak hogy ne legyen narancs? Vmi hajszinezo,vagy hab,ami kimoshato addig amig elnem jon az egy honap?
2009. okt. 23. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez szép. Nem értem hogy lehet narancs hajjal elengedni egy vendéget??????????????És még jó sok pénzt is kér, merthát sokat dolgozott vele????????úúúúúúúhhh!
2009. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, hogy ezen lehet segíteni. max menj más fodrászhoz, aztán kérdezd meg, tud-e vele valamit kezdeni. de mond meg neki, hogy most lett szőkítve, és még nem telt le a 4 hét. bár egy jó fodrász ezt úgy is látja, uh kár bliccelni. a wella szalonokban jó fodrászok vannak. vagy legyél türelmes, addig meg örülj hogy hideg van, mert sapit hordhatsz
2009. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem le lett radírozva a fekete hajszínem, a radírozás csak a festék pigmenteket szedi le utána be lettem festve barnára aminek sztem narancsos beütése lett, mivel tigi ammónia mentes festéket használnak, ami nem károsítja a hajat, másnap megint befestették és szép barna lettem :) mondjuk ez egy tízesbe került :S menj másik fodrászhoz, vagy próbálj ki vmi színezőt...
2009. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!