Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő h megnöjön 10-20cm...

Mennyi idő h megnöjön 10-20cm a hajam ha kenem ricinusolajal?

Figyelt kérdés
meg mikor kezd el nöni a hajam ha minden mas nap kenem vele??

2013. júl. 28. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi, mint nélküle..kb 1-1,5 év. Nekem semmivel se nőtt jobban tőle a hajam.
2013. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha minden másnap akarod kenni, azzal jóval többet ártasz, mint használsz. Egyébként valaki azt állítja, hogy gyorsabban nőtt tőle a haja, valaki meg azt, hogy nem. Nekem sem vált be, de hajápolásra jó.
2013. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden másnap hajat akarsz mosni?! Heti max 2 a normális! És szerintem heti 1 pakolás is bőven sok, főleg úgy, hogy ez egy igen nehéz olaj, nehéz felvinni, kimosni, büdös is.. nekem hullott tőle a hajam. Nőni nőtt gyorsabban 1-2cm-vel havonta, de a vége eltört, mert fura, de szárította.
2013. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a hajamat minden nap mosom.....
2013. júl. 28. 23:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az nagyon durva.. mit használsz?
2013. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csalán és bojtorján tápláló sampon

[link]

enek a balzsamjat amit vele leet rendelni az avonban...

vagy neha balzsam hejet hajvegapolot az avontol

[link]

2013. júl. 29. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem... :/ 13 voltam, mikor elkezdett zsírosodni a hajam, mindent kipróbáltam akkoriban. Szerintem próbáld ki az alverde koffeines samponját, a hajmosás utáni citromos öblítést és akár a c-vitamint is. Múltkor csináltam pár c-vitaminos pakolást, azóta kibírja a hajam a 2 hajmosás közötti időtartamot. A gyógyszertárban veszel 100g port, otthon a koffeines alverdéből annyit nyomsz hozzá, hogy "habos" legyen, felkened a fejbőrre, 1 óra után lemosod :) A végekre ne kerüljön, mert nagyon szárít! Ha beáll a rendes hajmosásod, akkor kezdj el olajozni heti egyszer. A ricinushoz jó lesz az alverde. De mindenképpen próbáld ki szerintem. És ne tapogasd/vasald/frizurázz egész nap, mert attól is gyorsabban lelapul. :)
2013. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi de nekem annak elenere zsiros nagyon dor is alig birom lelapitani meg elege ki van szaradva az egesz...
2013. júl. 30. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
azért van kiszáradva mert minden nap mosod..ne mosd minden nap!!!!!!!!!!!!!!!!! ez a világ legnagyobb hülyesége...!!!
2013. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsónak igaza van.. finomabban is lehetett volna, de jogos :) Lassan told ki a mosásokat, közben használj púdert vagy szárazsampont, meglátod, jobb lesz ;) Az is haladás, ha heti 3x mosol hajat.
2013. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!