Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hajtőfestést nagyon...

Egy hajtőfestést nagyon ellehet rontani, ha nem a fodrász csinálja hanem valaki más?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam a fodrásznál, nem olyan nagy nehézség.Nem szeretnék minden hónapban 1,5 órát eltölteni fodrásznál, inkább megcsinálnám otthon.

2013. júl. 29. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
sokan festik a hajukat otthon, közülük többen többször túlélték már a műveletet
2013. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehetne elrontani egyáltalán. Mindig magamnak csináltam, de nekem eddig mindig sikerült.
2013. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát csak akkor ha nagyon béna vagy , de ezt nem hiszem. nézd meg a neten hogy hogy csinálják... én általában a ketté választom és a tövét kezdem el festeni. remélem segítettem sok sikert.
2013. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sose festette fodrász a hajam, mindig itthon csináljuk és még sose sikerült elrontani:D
2013. júl. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan festékkel kened te is, mint a fodrász, akkor nem lehet baj. Ha nem, akkor mindig eltérő lesz a hajtőnél a szín, aztán amikor nő a haj, a hosszán fog látszani a vízszintes "csíkozás".

Fentieknek: fodrászként láttam ám én már otthon festett hajat, ami igencsak hagyott kívánnivalót maga után...:) Ez inkább a hosszú hajúakra jellemző.

2013. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ohh értem..köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 30. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is itthon festjük,semmi probléma nem volt még vele.Ha esetleg magadnak nem is tudod megcsinálni(mondjuk hátul,ahol már nem látod annyira,hogy hol lesz foltos) megkérheted egy barátnődet akár. ;)
2013. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!