Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontotta a fodrász a hajam!...

Elrontotta a fodrász a hajam! Mit tegyek? (kép)

Figyelt kérdés

Ma voltam fodrásznál hajat vágatni. Telefonomon mutattam neki egy képet hogy milyen hajat szeretnék. De nagyon elrontotta :S Kb. 15 cm volt a hajam,most meg kb. 5 cm. Géppel is kiigazította a pajeszom és hátul a nyakamnál. Amit nem kértem! És egyenesre nyírta amit meg kifejezetten utálok. Nem reklamáltam mert nem akartam megsérteni. Utólag bele gondolva meg kellett volna mondanom hogy nem pont ilyenre gondoltam. Hétfőn utazok el,de nem tudom hogy ilyen fejjel ki-e menjek az utcára. Az első kép amilyent szerettem volna és a második kép amilyen lett :S



[link]


[link]



2013. júl. 26. 17:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

jó hülye fodrász lehet, teljesen másmilyenre vágta.


kicsit furcsa így de próbálgasd többféle képen fésülni

2013. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Amint haza értem egyből megmostam próbáltam kivasalni. Hajlakkal és hajzselével is próbáltam de hiába :S Nem tudok vele mit tenni :/
2013. júl. 26. 17:31
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi baj nincs vele. Egy pár hétig csak el tudod magadon viselni utána úgyis visszanő. ( :
2013. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A képeken nem olyan rossz mint valójában :S Nem tudom mit tegyek. Ideges vagyok,és azon agyalok hogy mit lehetne vele tenni. És a hétfői utazás.. közel két hónapja várom de ilyen fejjel tuti nem megyek sehova :(
2013. júl. 26. 17:37
 5/28 anonim ***** válasza:
47%
basszus, ilyen vinnyogást eddig csak tinilányoktól láttam...
2013. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz, bár tényleg nem olyan, mint a képen. Szerintem ne vasald ki ennyire. Egyébként simán ki lehet menni ilyen hajjal az utcára, szóval ne aggódj :D Egy hónap alatt szerintem megnő olyanra, mint a képen.
2013. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#5 válaszoló: ha neked b@asznák el a hajad nem tudom hogy Te hogyan reagálnál?! Igen biztos hogy megnő egy hónap alatt,de addig?! Minden esetre köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. júl. 26. 17:42
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Most te férfi vagy, vagy egy rinyáló kislány? Komolyan mondom, szánalmas vagy.
2013. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#8 válaszoló: férfi vagyok ;) jah és anyukád a szánalmas -_-"
2013. júl. 26. 17:48
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Sapka? :) Vagy valahogy úgy zselézni, hogy jobban álljon?

Átérzem a helyzeted, nekem is rontották már el a hajamat, de most nem igazán tudsz mást kezdeni, mint hogy vársz. Próbálj nem ezen agyalni, mert végül is nem nagy ügy, ráadásul tényleg nem olyan rossz, hogy ne lehessen vele kimenni, másoknak szerintem fel sem fog tűnni.

2013. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!