Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan lehet rendelni önbarnít...

Honnan lehet rendelni önbarnító krémeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mivel nap allergiás vagyok, és folyton csak leég a felsőtestem a napon(ebből kifolyólag szoliba sem akarok járni) ezért úgy döntöttem, hogy elég! Át térek a barnító krémekre.. Szeretnék nagyon szép, sötét barna bőrt. Lehet őrültnek nevezni, vagy bolondnak de én barna akarok lenni mert számomra az a szép! Nekem az tetszik. Tehát a kérdésem, honnan tudnék rendelni effajta krémeket? Rossmanba nem akarok venni, mert ott csak a Dove van, de az nem elég sötét..

Ezen az oldalon: [link]

az Amber Sun Triple Dark nyerte el a tetszésemet.. Rá gugliztam(direkt így írtam:D) de nem találtam megbízható magyar oldalt, ahol rendelhetnék ilyen krémeket.. Szóval tudnátok linkelni megbízható, magyar oldalakat?

Még annyit, hogy a tapasztalatokat is várnám, kinek milyen/melyik önbarnító hogy vált be?

Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradtságot és elolvassa, valamint a válaszokat! :)

15/F



2013. júl. 30. 10:24
 1/5 A kérdező kommentje:
NA! Nem igaz, hogy senki nem tud semmit -.- :@
2013. aug. 5. 08:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! nem tudom, hogy még nézed- e az oldalt, de mindenesetre segítek neked, vagy valakinek akit szintén érdekel a téma :)

én igazán szakértője vagyok ennek azt hiszem:D

ha annyira szeretnél barna lenni, akkor szerintem előbb fújasd le magad a tanityvel!aztán majd meglátod, hogy mennyire tetszik éppen. azok a cuccok amiket rendelni akarsz, azok arra vannak, hogy mikor lefújtak a kívánt színnel akkor ilyen szereket kell magadra kenni, hogy tartósabb legyen a hatás, mert ez kb ugyanazt tartalmazza mint amivel lefújtak.

de nem ajánlom igazából, mert egyik barnítótól sem leszel olyan szép barna amilyet szeretnél, csak sárgás barna leszel. sajnos ezek ilyenek.

tudom min mész keresztül, engem évekig kísértet a barnaság utáni vágy, ne tudd meg hány bérletet szoliztam el! rengeteget!aztán jöttek az önbarnítók a fejemre, mert akkoriban a szolik nem voltak szerintem olyan erősek mint most, és kentem folyton a fejemet. később jött a tanity mint újdonság. őszintén nekem brutálisan tetszett ez a szín! amikor másnap belenéztem a tükörbe, életemben nem vigyorogtam még úgy vissza önmagamra , mint akkor :DD olyan barna voltam, amilyen soha nem leszek ,mert a bőröm képtelen akkora barnulásra. szóval , néztek az utcán rendesen, főleg mert télen csináltattam meg :DDD

na de igen, kopott rendesen, főleg foltokban, brutálisan csúnya volt, ezzel az amber sunnal kentem , az sokat segített, de a szín egyre sárgásabb lett, olyan annyira hogy az egyik tanárom kihívott és megkérdezte, hogy nem vagyok e máj beteg? :DDDDDDD

aztán levakartam magamról, bár nem volt nehéz, mert a tusfürdő csak úgy szedte lefele a színt... és utána amikor lejön, olyan fehérnek fogod magad látni, mint soha de soha máskor!

szóval megértelek, egy próbát megér. én már nem szolizok és nem is napozok, sem semmi, mert a fehér bőrömön rengeteg anyajegy jön ki, és az meg nagyon ronda...

ha kitalálnak valmi sokkal tartósabb fújást és biztos hogy bármennyit képes lennék érte kiadni. már megbékéltem azzal, hogy ilyen fehér vagyok:/ max ha megyek valami alaklomra akkor bekenem magam kérmmel, niveaával ,attól is barnább leszek mint vagyok, egy alkalomra jó.

2013. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sárgás barna, de ez is jó nekem.. :)) jobb mint a hófehér :DDd de köszönöm a válaszod :)))
2013. aug. 16. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd meséld el, hogy mi lett végül! :)
2013. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amint megtalálom a számomra legjobbnak tűnő barnítókrémet, ígérem beszámolok róla! :D
2013. aug. 20. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!