Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mivel festitek a vörös...

Ti mivel festitek a vörös hajatokat, hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés

be festettem a hajam alsó részét élénk vörösre,nagyon szép volt a színe ám kb 3-4 mosás utána kifakult és nagyon csúnya lett,pedig jó minőségűvel festettem,jó mondom oké megpróbálom mégegyszer szintén nagyon szép színe lett de az is ki fakult,viszont nem festhetem a hajam 2 hetente mert tönkre teszi.

tudnátok ajánlani valami jó festéket vagy valami? :)



2013. júl. 30. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem most a syoss bírja a legtovább,néha átöblítem ecetes vízzel,mást te sem igazán tehetsz,a vörös hamar kopik és az sem mindegy hogy milyen festéket használsz(nekem sok olyan festék kijött 3-4 mosás után amire a fodrász esküdött hogy tartós lesz)
2013. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) syossból melyik fajta,mert van belőle pár,és ecetes vízzel simán le locsolom ki mosom és jó lesz?
2013. júl. 30. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos a vörös kopik ki a leghamarabb. Egyik barátnőm hennaporral festi, az nem kopik ki, és még természetes is. Khadi festékporok is jók, azokat én is próbáltam már és nem kopnak (vagy ha igen, akkor simán újra lehet festeni, mert nem károsítja a hajat)
2013. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!