Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos sárgásszőke festett...

Világos sárgásszőke festett hajszínre sötétebb, középszőke árnyalatot tudok festeni? Milyen szinü lesz? Tapasztalat vkinek?

Figyelt kérdés

Eredetileg hamvas középszőke hajamat otthon saját kezüleg Loreal ragyogó világos bézs nevü hajfestékkel festettem,aminek eredményeképpen sajnos sárgás világos szőke lett a hajam. :-(

Ha erre a világos sárgásszőke színre egy szintén Loreal szatén nevü középszőke festékkel festem most be,akkor visszanyerem a közel eredeti középszőke szint?


2013. júl. 30. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, de történhetnek csodák.

Elég sok mindent kentél már a hajadra és amit akarsz, az is más. A festékpigmentek összeadódnak, és teljesen más eredményt produkálnak úgy összességében együtt, mint amit vársz. Nem árt tudni, melyik festékben milyen pigmentek vannak, mert pl. egymás hatását felerősíthetik vagy éppen semlegesítik. Egy lakossági cuccnál ezt nehéz kitalálni.

2013. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha hamvasat veszel akkor jó lehet. előfordulhat hogy sötétebb lesz mint ami a dobozon van, de mivel világos hajra fested ezért a mosásnál kopni fog.
2013. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja hamvasító sampon sem árt a sárgás hajra.
2013. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,remélem sikerül. :-)
2013. szept. 1. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!