Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajból valami fehéres?

Sid97 kérdése:

Barna hajból valami fehéres?

Figyelt kérdés
A hajamnak kb a felét szeretném csak befesteni valami fehéresre, ugy hogy ne is mennyen tönkre a hajam mert hallotam h van valami "hidrogénezős" dolog s az tönkre is teheti akár, azt pedig nem nagyon szeretném. Szval valami megoldást ajánlana valaki annak örülnék :)
2013. júl. 30. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Barnából csak akkor lesz fehér ha leszívatják, aztán még festeni kell. Ez pedig valóban tönkreteszi a hajat. Másképp nem lesz fehéres sehogy sem. Nekem is volt barnából fehér, 1 éve alkottam ezt, azóta is próbálom helyrehozni a hajam, mert törik, kiszáradt, rendesen rossz érzés ha a bőrömhöz ér, mert száraz mint a szalma. Pedig már mindenféle drága hajolajat is kenek rá.
2013. júl. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ombre hajra gondolsz? Sajnos szőkítés nélkül nem nagyon lesz világosabb, főleg ha festett. Le kell szívatni. Vegyél a boltban szőkítőport és hidrogénperoxidot (oxi). Összekevered, felkened a kívánt felületre, és hagyod hatni 30-35 percig. Aztán lemosod. Lehet hogy a leszívatást meg kell majd mégegyszer ismételted, mert elsőre kaphatsz egy narancs v. citrom árnyalatot. A két leszívatás között teljen el legalább egy hét, mert le is törhet a hajad, de ha jól csinálod, nem lesz baj :) Azután cestheted
2013. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ombre hajra gondolsz? Sajnos szőkítés nélkül nem nagyon lesz világosabb, főleg ha festett. Le kell szívatni. Vegyél a boltban szőkítőport és hidrogénperoxidot (oxi). Összekevered, felkened a kívánt felületre, és hagyod hatni 30-35 percig. Aztán lemosod. Lehet hogy a leszívatást meg kell majd mégegyszer ismételted, mert elsőre kaphatsz egy narancs v. citrom árnyalatot. A két leszívatás között teljen el legalább egy hét, mert le is törhet a hajad, de ha jól csinálod, nem lesz baj :) Azután festheted be világosabb szőkére. Ha elérted a kívánt hatást, érdemes fodrásszal vágatnod néhány centit a hajadból, hogy regenerálódjon a vége. Persze ez csak házi módszer, bízhatod az egészet fodrászra.
2013. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi kétszer küldte el :(
2013. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, akk 2 hetet majd biztos várok a 2. al ( esetleg többet) nemakarok csak emiatt sokat szívni, addigis az a naris szín se lesz rosz:) köszi infokat
2013. júl. 31. 01:19
 6/9 A kérdező kommentje:
még 1 kérdés. : 12% os oxi val majd kb meddig érdemes fenthagyni a hajamon a cuccot? ill mennyi idő után mien szinek lesznek?
2013. júl. 31. 08:29
 7/9 anonim ***** válasza:

A 12-es oxit sokallom. Bőven elég a 9-es is, sőt a jobb szőkítőporokhoz a 6-os is.

A szőkítés alatt először a legsötétebb pigmentek tűnnek el, ekkor vörös lesz az eredmény, aztán narancsos, és sárga.

2013. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg vlaki tudna mondani 1-2 boltot ahol lehet oxi-t meg szőkitőt kapni? kimentem tescoba de ott nemolt csak festék :D
2013. aug. 1. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Auchanban van Kallos fodrászkellékes, ott is árulnak oxidálószert is.
2013. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!