Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha eddig borotváltam a puncima...

Ha eddig borotváltam a puncimat és megerősödött a szőr, akkor még áttérhetek gyantázásra?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, ha gyengébb lenne, szóval ha puha lenne a szőr ami kinő. Ki fogja tépni a cukorgyanta a szőrszálakat? Ki fog kopni a szőr ha sokat gyantázom? Akik gyantázzátok, nektek kevesebb és gyengébb azóta ott a szőr?
2013. júl. 31. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem kevesebb és gyengébb, olyannyira, hogy valamikor muszáj borotválnom a visszaerősödés miatt, mert a gyanta már csak szakítja. De én csak bikinivonalat gyantázok, telibe a puncimat nem merem.
2013. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez volt a problémám és 5 hónapja mentem először gyantáztatni, de nem cukorgyantára, hanem Intimiti waxos gyantára. Az első alkalom óta kevésbé dús a szőrzetem! 3 hétig sima. A cukorgyanta után érdemes sokat radírozni, hogy ne legyenek szőrbenövéseid.
2013. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
húú köszi, ez bíztató :) és hogyhogy 3 hétig sima? nekem gyorsan nő a szőröm. És nem szúrós szőr nő ki? nem is gyullad be?
2013. júl. 31. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
én évekig csak borotváltam, aztán legyantáztattam. iszonyatosan fájt az első, de nekem olyan is volt már, h egy tüszőből vagy 5 szőrszál, és mint a drót.. utáltam. nem bírta már a bőröm a borotválást, meg akartam veszni, amikor kinőtt.. egyébként nekem szörnyen gyorsan nő a szőröm, szóval én nem vagyok mérvadó. pl. borotválásnál én már másnap szúrtam. de a szemöldököm is ilyen. nagyon nagyon nagyon alaposan kiszedve, a kis fekete pöttyök is kiműtve, így bír max. 3 napot. utána fekete pöttyös, meg már kezd szúrni. na és nekem a fazongyanta így 1 hétig vállalható állapotot tartott fenn, mostmár (4* volt gyantázva már, ha jól gondolom) 1 hétig sima. de még 4 hét múlva is jóval kevesebb a szőr, puhább. azt, h ne nőjön be, megmondja a kozmetikus, h mit csinálj. soha többé nem fogom leborotválni.
2013. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!