Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bikinivonalam kipattogzik...

A bikinivonalam kipattogzik borotválás után, és piros pattanásos lesz. Hogy tüntethetem el? Nyaralni megyek.

Figyelt kérdés

Használok borotvahabot/zselét, és utána bekenem valami DM-es bőrnyugtatóval, de nem használ... Kinek mi válik be?


Megyünk 1 hétre nyaralni, és a fürdőruhámnál oldalt látszik a sok piros pötty.. Elég kellemetlen...



2013. júl. 31. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Gyantázd ki az egész puncidat.
2013. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ha jegeled lemegy.. De nekem se ment le, úgyhogy kiváncsivagyok:D::D
2013. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek is egyedül az én borotválkozás utáni arcbalzsamom csillapítja a bőrét ott. Persze rögtön borotválás után keni be vele igaz hogy picit csípi neki de inkább hűsítő érzést ad de attól nem pattogott ki neki.

Próbálta már arcszesszel is mert tudja hogy csípni fogja de ő vagány csaj képes bevállalni de attól is kipattog igaz hogy fertőtleníti de attól is mivel az szárítja. Viszont a sima krém nem fertőtlenít csak puhítja nyugtatja a bőrt, az meg kevés, és ezért jó a balzsam mert mindkettő célt szolgálja.

2013. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

ne nagyon hallgass az 1--es válaszolóra,a gyantát inkább felejtsd el,ha profi csinálja akkor is nagyon fáj

borotvától előfordulhat,szerencsésebb esetben hamar elmúlik

ha nem akarsz ennél maradni akkor inkább legyen epilátor,rövid szőrön nem fáj,max az első 1-2 alkalom picit kellemetlen

2013. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig a gyantánál nincs hatékonyabb, kedves utolsó. (nem az első vagyok) Szerintem az epilátor sokkal nagyobb fájdalmat okoz azzal, hogy egyesével tépkedi ki a szálakat, míg a gyanta egyszerre többet. Igen, fájdalmas, de a visszanőtt sőt egyre gyengébb, egyre lassabban nő és egyre ritkább. 2 éve gyantázom a lábam, alig van rajta szőr, pedig én aztán nagyon szőrös típus vagyok...

A szépségért szenvedni kell, de a gyantázás adta eredmény szerintem megéri a fájdalmat.


Kérdezőnek: a férfiak által használt borotválkozás utáni balzsamok nagyon jók, én is páromét használom, ha úgy adódik.

2013. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!