Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék a hajammal?

Mit csinálhatnék a hajammal?

Figyelt kérdés
Alapvetően sötétbarna hajam van, amit Palette hab állagú színezővel színeztem vörösre. Meguntam, próbáltam kikoptatni, de nem sikerült, inkább lenövésem volt. Sötétbarna Palette színezővel beszíneztem, de fekete lett. Nem tetszik. Ez már két hete volt. Azóta kopik, de nem barnára, hanem vörösre. Ráadásul nem is egyenletes, az egyik tincs még feketés, a másik már vörös. Borzasztóan nézek ki, sírnék legszívesebben. Még ha nem lenne foltos, akkor is zavarna, hogy fekete, nem áll jól, nem tetszik. Hiába mondom anyukámnak, hogy menjünk el fodrászhoz, nem érdekli, azt mondja, nem visz el fodrászhoz, mert nagyon drága. Fenékig érő hajam van, annyira dús, mint másik három embernek együtt, nagyon nagy mennyiségű festék kéne rá, régebben már volt festve, akkor 20-25 ezret kértek el érte a legutolsó kis garázsüzletben is, több helyen is próbáltam, egyszerűen 5 doboz festék rámegy. Nagyon el vagyok keseredve, már lassan ott tartok, hogy leszívatom magamnak, és befestem az eredetire. Mit tehetnék? :(( Köszönöm!
2013. júl. 31. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

20-25000?? Az baromi sok..

nem vagyok szakember,de én elmennék dm-be és jó sokáig nézegetném a hajfestékeket,a doboz hátulján ott van,hogy milyenből milyen lesz. Én az eladótól is szoktam segítséget kérni.

Amúgy kipróbálhatnál egy másik festéket,pl syosst,azt az olajosat. De vannak olyanok,amik direkt a szìn intenzitására meg a fedésre mennek rá.

Hány éves vagy? Elmehetnél dolgozni 1-2 alkalommal és akkor anyukádnak csak a felét kéne állnia a fodrásznak. Nagyszülőktől is kérhetnél pár e Ft-ot.

2013. aug. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!