Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánljátok a henna hajfestéket?

Ajánljátok a henna hajfestéket?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, és szeretném, ha a sötétszőke, világosbarna hajam picit világosabb, és vörösesebb lenne. És nem szeretném, h a ártana a hajamnak, ezért gondoltam a hennára. Azt hallottam, hogy valamelyik fajta jót is tesz a hajnak. Ezért nagyon is érdekelne, hogy tényleg olyan jó e a hatása. Legfőképpen azokat kérdezném, akiknek személyes tapasztalatai is vannak a hajhennáról. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 1. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én most nyáron kezdtem el hennázni, mert nagyon tetszett a vörös hajszín, de nem szerettem volna hajfestékekkel roncsolni a hajam.Budapesten a Wesselényi utcában találtam rá egy boltra, ahol "neha" fajtájú hennaport vettem.Forróvízzel összekevertem és rákentem a hajamra.3 órán keresztül volt a fejemen, aztán jöhetett a kimosás.Nekem nagyon tetszik végeredmény, már 2x megcsináltam,mert nyár miatt sok fürdés, strandolás hamarabb kivitte a színt a hajamból.Amúgy az tetszik nagyon, hogy sokkal egyszerűbben ki tudom fésülni a hajam és nagyon puha lett a hennától.Plusz az is nagy pozitívuma,hogy a korpát mind eltüntette a hajamból, pedig ez még egy samponnak sem sikerült.Egy negatívumot tudok mondani, ami az, hogy elég büdös a hajad tőle még pár napig,de persze ez is elmúlik.Remélem segítettem és sok sikert!!:))

16/L

2013. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi első válaszadó. Amúgy arra lennék még kíváncsi, hogy igazi hennaporral, hogyan lehet világosítani a színt, mert nekem egy picit sötét az a szín. Tehát hallottam a citromlevet, hogy az kivilágosítja picit. Ez igaz?
2013. aug. 1. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En is csak ajanlani tudom a hennat, szep szint ad, es egeszsegesse teszi a hajat! A citromle valoban vilagosit rajta, en mindig citromos kamillateaval keverem ki a festeket:) En egy egesz ejjel a hajamon hagyom, igy gyonyoru eros szine lesz:)
2013. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!