Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne lapuljon...

Mit tegyek, hogy ne lapuljon le a hajam?

Figyelt kérdés
Főleg hajmosás után nagyon csúnya ,pedig használok hajhabot,szárazsampont ,felfelé szárítom, minden este kontyba fogom és úgy alszom, még le is vágtam belőle 10 centit(most kb.a vállamig ér)

2013. aug. 1. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajhab nem jó, a kontyot is hanyagold szerintem.
2013. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor sokat kontyolom a hajam, nekem is lelapul. Sokkal jobb, ha nagy méretű hajcsavaróra csavarod fel a hajad, amikor már majdnem száraz. Ez szépen megemeli a hajat és nem lesz lelapult.
2013. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagyméretű csavaró is csak a hajtő alatt emel, a tövénél undorító marad, sőt mégjobban hangsúlyozódik, hogy lapi. Nekem ha nagyon magasra fogom a kontyot az szokott segíteni, reggelre jó oroszlános.
2013. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!