Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Járt már valaki Tatabányán a...

Járt már valaki Tatabányán a Nagyváradi szalonban? Meleg ollós hajvágást szeretnék! Mi a véleményetek az ott dolgozó fodrászról? Jól tud hajat vágni? A melegollós hajvágást valaki már próbálta?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam 3 éve nála 2x. Valamikor akkor nyílhatott. Jó a kiszolgálás, annyit vágott amennyit kértem, viszont 5000 Ft körül fizettem, amit én sokalltam az akkori vállig érő hajamhoz, hiába mesterfodrász.

A szalagavatós hajamat és a sminkemet is ott csinálták hozzá, az 7500 volt együtt. Szépen megcsinálták végül is.


Muszáj volt leváltanom, mert középiskolásként nem tehettem meg azt, hogy ennyit kiadjak többször a fodrászra, ezért elmentem gálra és ott már csak 2500-ért, majd 2000-rekért vágták a hajam meleg ollóval és ugyanolyan szépen. :)

2013. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gálon melyik fodrásznál voltál? Ott meg voltál elégedve a vágással? :) A melegolló tényleg jó volt?
2013. aug. 1. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Húú.. elég régen voltam ott is már (a párom fodrász lett közben, így hozzá járok egy ideje :D). A szalon nevére már nem emlékszem, viszont a csajszi telefonszámát elküldhetem privátban, ha gondolod. Nagyon meg voltam elégedve a vágással, ott is annyit vágott mindig, amennyit kértem. Volt, hogy képet vittem és pont ugyanazt kaptam vissza, szóval nagyon jó. A hangulat is és a szalon is tetszik.

A meleg ollós hajvágás nagyon jó. Nekem régen nagyon töredezett a hajam, ezért kezdtem el én is azzal vágatni és lenyűgöző volt az eredmény. Sima olló után mindig 2-3 héttel már töredezett volt a hajam, viszont ezzel 3-4 hónapig bírta. 4 havonta mentem hozzá mindig :) A tapintása is teljesen más volt. Szóval én nagyon ajánlom.

2013. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!