Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Tönkre tettem magam egy...

SOS! Tönkre tettem magam egy életre! (? )

Figyelt kérdés

Most már kezd elegem lenni. Mihez kezdjek? Borotválom a hónajamat, ezzel nincs is gondom. Epilálom a lábam, picit hosszadalmas , de igényes ember vagyok , ennyit megteszek. Azonbanna hasamon és a fenekemen elcsesztem a dolgokat. Elkezdtem borotválni a hasamat, de csak egy csíkban mert ott erős volt a szőr , viszont mára ott tartok, hogy ha meszziről nem is , de közelről látni kis borostákat. Én legalább is látom. A fenekemmel ugyan ez a helyzet. Belül elkezdtem borotválni, de a szőr erős lett. Most ott tartok, hogy anyukám javaslatára nem nyúlok a fenekemhez, a hasamat pedig epilálom. Szerintetek mihez kezdjek. Most még semmi baj, de mivan ha már oda kerülök egy fiúval?

Undorok magamtól és félek senkinek nem fogok tetszeni. Esetleg ládnyok van valami ötletetek mit tehetnék magammal? Gyantázást kivéve mert nem fogok intim gyantát csináltatni. Rosszul érzem magam, légyszi vegyétek figyelembe ezt mielőtt leoltotok. Köszi a segítséget.



2013. aug. 1. 22:51
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia:) Epiláld tovább. Az gyengíti a szőrt, az intim részeken nemtudok mit javasolni:/ De a hasadra csak ennyit, NE BOROTVÁT!! Olyat ami gyengíti a szőrt:) Remélem segítettem. Amúgy hány éves vagy? Mert ugye irtad a fiú dolgot... És ne érezd magad rosszul megfog oldódni;)
2013. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia . 16 vagyok. es köszönöm a gyors választ, epilálni fogok :)
2013. aug. 1. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
A hasasmon a köldököm alatt nekem is vannak pihe szőrszálak, mint mindenkinek. Szőke vagyok, a szőröm is világos, de ha akad egy-kettő sötétebb szőrszál azt szemöldökcsipesszel szoktam kihúzni.
2013. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!