Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszeri falási roham tönkre...

Egyszeri falási roham tönkre teheti a diétám?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja diétázom, sportolok és elég szépen haladok. Mondhatni életmódot váltottam. Ma nagyon hosszú és nehéz napom volt, egész nap nem ettem. Most viszont ahogy haza jöttem nem bírtam megállni és ettem :S (3-4 evőkanál tökfőzeléket, 4 fasírtot meg egy fél croissant) Most tönkre tettem az egészet?

2013. máj. 28. 23:30
 1/9 nikozia12 ***** válasza:
Ez nem falási roham. Ha jól sejtem koplalsz?!
2013. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikát az ilyen kérdések mögött. 3 hónapnyi munkát, mondjuk fogyást mégis hogyan tenne tönkre egy napi étkezés?


Csak a logikára vagyok kíváncsi, amúgy a válasz biztos és tökéletes NEM.

2013. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem koplalok csak a mai nap szinte nem volt időm enni.

Általában reggel egy tojást eszem joghurttal, ebédre natúr csirkét zöldségekkel vacsira (ami 7 fele van) valami gyümölcsöt szoktam. De napok óta nem tudom megállni, hogy pl kenyeret ne egyek :S mert a kenyeret,tészta féléket, cukrot teljesen elhagytam! és most meg ez :S

2013. máj. 28. 23:36
 4/9 nikozia12 ***** válasza:
ez koplalás.
2013. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hús zöldség az jó, joghurt értelmetlen.


A mai nem volt falásroham, de azon gondolkodj el hogy miért térsz vissza a kenyérhez. Értelmetlen. Káros, beteggé tesz, csak nehezebb lesz utána újra letenni, nehezíti a fogyást.


Valami lelki háttér?

2013. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Próbálok erős lenni, számomra ez nem egyszerű dolog.

Csak néha úgy érzem, hogy eredménytelen amit csinálok. Tudom van olyan időszak, amikor megáll a fogyás és nem mennek lejjebb a kilók. Na én most ott tartok. És az edző terembe is nagyon nehézkesen jutok le. Kényelmetlenül érzem magam a sok sportos lányos és fiúk társaságában, mindig 1 óra elteltével úgy érzem, hogy haza kell jönnöm, mert nem bírom ott tovább.

2013. máj. 29. 00:34
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Ne teremben eddz.

Erős vagy, de ne erőlködésből oldd meg. A táplálkozás a világ legtermészetesebb dolga. Ne görcsölj rá, egyszerűen jó élelmiszereket vegyél - egyél :)

2013. máj. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keveset eszel, koplalsz, nem eszel elég zsírt. Ha drasztikusan lecsökkented a ch-t, emelni kell a zsírt, mert különben az lesz, hogy ch éhséged alakul ki. A leptin-szinted is tutira nagyon alacsony, olvass utána. Ez még nem volt zaba, de így folytatod megjön az is, plusz elkezdesz raktározni. Egyél többet és jobbat. Reggelire 2 tojás, sok zöldség, olajos mag, olivaolaj, kókuszzsír, zsírosabb húsok, gyümi csak délelőtt, ne hagyj ki étkezést. Nem riogatni akarlak, de tényleg változtass, mert a szervezeted már jelzett, hogy kezd besokallni.
2013. máj. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez már nem normális. Egész nap nem ettél, s este - ettél valamicskét. Ez neked a falásroham?

Egyetértek az előzővel, keveset eszel, kevés zsírt a kevés ch mellé, teljesen logikus reakció a testedtől, hogy valami kalóriában dúsabb dologra vágyik, még ha az nem is megfelelő.

Csak mert szerinted még nem vagy elég vékony, ne éheztesd a tested, ami jeleket is ad, hogy ez nem jó.

2013. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!