Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt a pattanásos...

Aki használt a pattanásos arcára Baba szappant. Hogy kell "rendesen" használni, hogy hatásos legyen?

Figyelt kérdés

- Mikor érdemes? Reggel vagy este, esetleg lehet mind2?

- Hogyan használjam? Rendesen mossam át vele az arcom, vagy hagyjam rajta, hogy megszáradjon 2 percig, és utána mossam le?

- Ha kinyomok egy pattit, akkor is bekenhetem vele az arcom, vagy akkor inkább tonikot használjak helyette?

- És mennyire bőn használhatom, vagy csak vékonyan?


2009. dec. 17. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyomod, akkor inkább a tonik, az összehúzza egy kicsit. A szappan inkább azért kell, hogy kiszárítsa a bőrödet. Reggel-este-napközben, bármikor moshatod vele az arcodat, nem hiszem hogy két percig rajta kéne hagynod, de egy kicsit maradjon, utána mosd le.
2009. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akár naponta 2x is? tehát reggel mielőtt suliba mennék, megmosakodhatom Baba szappannal, és este is lefekvés előtt, nem lesz gáz?


Amúgy most így használom:

- Este megmosakszom, megtörlöm az arcom, majd beszappanozom a kezem,é s "belemasszírozom" az arcbőrömbe..2 percig rajta hagyom, és leöblítem...


Elég volna csak simán átmosni vele?

2009. dec. 17. 13:46
 3/8 anonim válasza:
Én reggel délben este megmosom az arcom. Mi gáz benne? Szerintem az gázabb ha nem tisztálkodik valaki.
2009. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a szappan csak rontott a bőrömön javítás helyett. Száraz,piros lett tőle.

Ha kinyomsz egy pattanást,mosd át sima hideg vízzel,összehúzza a pólusokat. A tonicból pedig használj közepesen. Sem sokat,sem keveset. Meg fogod érezni,bőröd mennyit kíván!:)

2009. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én minden este megmosom az arcomat,baba vagy johnsons szappannal.Azért este,mert így a sminket is lemosom az arcomról,rendesen!És erre tuti nem vagyok allergiás!Én úgy szoktam,hogy bekenem aztán hagyom egy-két percig,azután jó alaposan megmosom.Ha utána bekened arckrémmel akkor tuti nem fog kiszáradni,de én nem szoktam,és akkor sem szárad ki sose a bőröm!
2009. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a dove szappan sokkkal jobb. nekem zsíros a bőröm, de a dove-tól elmúltak a pattanások, a babától meg megmaradtak, és a bőröm meg kiszáradt...
2009. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt a bekenős módszert én is próbáltam, csak attól tartottam ,hogy mivel beledörzsölöd lényegében, vagy bele massízrozod az arcodba, és rászárad, ezért mivan akkor ha nem szívódik fel, hanem eltömíti a pórusokat, és így újabb pattik alakulnak ki?
2009. dec. 20. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam.ezen a héten úgy kiszárította az arcbőrőmet,de alig alig múlnak el...de azért elmúlik a felesleges.
2009. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!