Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bevált a Das Gesunde...

Nektek bevált a Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex?

Figyelt kérdés

Milyen változást tapasztaltál a hajadon, körmödön, bőrödön?

Mennyi ideig szedtétek és mekkora szünetet hagytatok ki a kúrák között?



2013. aug. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit mintha gyorsabban nőne tőle a hajam, a körmöm meg egyértelműen nagyon gyorsan nő, bár ennek kevésbé örülök, mert mindig reszelgetni kell:D

Még régebben tök össze-vissza szedtem, aztán kb fél év-1 év kimaradt, azóta még nem szedtem végig egy dobozt.

2013. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A körmöm alapból erős és gyorsan nő, szóval nem tudom, hogy arra milyen hatással volt. A hajam dupla annyit nő egy hónapban. Eddig havi 1 cm volt, most kettő, de kellett egy kis idő, mire kifejtette a hatását.
2013. aug. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én kb fél éve szedem de nekem bevált, vállig érő csúnya agyon vasalt és töredezett volt a hajam. 2 éve növesztem de amióta szedem egészségesebb lett, és gyorsabban is nő, egy kicsit még mindig hullik amikor fésülöm de szerintem ez nem attól van. A végéből egy picit szoktam vágni, állítólag az is segít a növekedésben. Most már lassan a hátam közepéig ér :)
2013. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!