Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljátok? Nem merem!...

Hogy csináljátok? Nem merem! TÖBI LENT!

Figyelt kérdés
Már próbáltam az epilátort a lábamon de mikor húztam egy kis csíkot rettenetesen fájt.Könnyezett a szemem és majdnem elkapott a sírás.Leborotváltam.Most még picike nagyon és megint megszeretném próbálni csak az a baj hogyha megfogom akkor izzad a kezem és remegek.Valami tanács hogy jobb legyen?Az intimet hogyan csináljátok?A karomon olyan a szőr hogy kicsi.Azt is lekel szedni?Eddig csak borotváltam magam de most szeretnék az epilátorra áttérni.Kérlek segítsetek!
2013. aug. 3. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mutasd meg hogy hol mennyire vagy szőrös. Utána el tudom mondani hogy hol kell leszedni, hol érdemes, és hol NEM ÉRDEMES.


Az epilátor már csak ilyen. A gyanta gyorsabb lenne, talán kevésbé fájna. Sajnos a szépségért meg kell szenvedni ;-)


Sok kitartást kívánok neked!

2013. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

A lábamon én is próbáltam már, de sikertelenül. Annyira keservesen fájt, hogy belekönnyeztem és másnap piros pöttyös is maradt. (mondjuk nekem elég érzékeny bőröm van)


A karomon kibírtam még azzal, pedig ott sem rövidek a szőrszálak, de 5 perc után megszokod és már nem is nagyon érdekel más, csak az hogy minél alaposabban szőrtelenítsd a karodat.


A gyanta kevésbé fájdalmas, hiszen míg az epilátor lassan tépi ki í szőrszálakat, a gyantacsíkkal egy gyors rántással kiszedsz több 100szört és a fájdalom 1 mp-ig tart. Az elején féltem letépni, mert gondoltam nagyon fájni fog, de őszintén szólva az volt a reakcióm hogy? "><...o.o Ennyi?"


Azt hittem durvább lesz...Persze nem mondom hogy egyáltalán nem fáj, de sokkal tűrhetőbb mint ahogy azt sokaktól hallottam. Szerintem mindenképpen érdemes lenned beszerezned egy gyantát és azzal csinálni. Ráadásul abból van érzékeny bőrre is, szóval még kíméletesebb tud lenni az az eljárás.

2013. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos most képe nem tudok rakni,de a lábamon most annyi van hogy ha végighúzom a kezem akkor érzem hogy pici tüskék.A hónaljamon is ilyen.Intim részen meg kicsi ott is.Ott borotválni szokom.Karomon meg nem is látszik most mivel bebarnultam a naptól..
2013. aug. 3. 11:39
 4/11 A kérdező kommentje:
2.válaszoló..mindenképpen az epilátor jöhet szóba.Csak nem merem..Hogyan vegyem rá magam?Már a hangjától is frászt kapok és izzadok..
2013. aug. 3. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező van egy elég "agyament" ötletem. Ezt csak privátban merem leírni, mert itt mindenki le fog hurrogni érte.


Ha érdekel, akkor írj rám privátban


#1 voltam

2013. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer kibírtad utána kevésbé fog fájni, pár alkalom után pedig már egyáltalán nem.
2013. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is először féltem tőle mikor megpróbáltam ,de úgy voltam vele hogy csak nem maradhat így szóval megkértem nővéremet hogy először szedje már le ő nekem és így könnyebben rá szántam magam (kétszer majdnem orrba rúgtam) második alkalommal már ment egyedül is mert tudtam mire kell számítani és hol fáj illetve hol nem annyira .....te nem tudnál senkit megkérni ?
2013. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De megtudnák kérni.Köszi a tanácsaitokat.Most már könnyebb lesz.
2013. aug. 5. 09:46
 9/11 anonim válasza:
0%

Úgy érted "meg tudnék"?

Vadbarom.

2014. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Horgászúr minek írtad alá a válaszodat?
2014. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!