Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumban milyen gyakran...

Szoláriumban milyen gyakran kell járni és hány perccel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam... Tanácsok? Miben kell menni? (Le kell vetkőzni alsóra vagy ilyesmi?)

2013. aug. 3. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tangában szoktam lenni, van aki meztelenül. Először 6percre menj de ne csokiszoliba. Amúgy szerintem nyáron csak akkor kell egyszer max kétszer menni ha nem szeretnél a napon leégni.
2013. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy bugyiban szoktam,de ismerek olyat is aki meztelenül. Először 12 percre mentem be,aztán 16. Most,hogy szép színem van,pedig 3-hetente járok 20 percre ezzel tartom az elért színt. Ja és én nem csokisba járok,tehát ott nem tudom hány perc a megfelelő.
2013. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mulan11 válasza:
Szerintem ne szolizz. Visszafordíthatatlan károsodást okozhat, hamarabb fog ráncosodni a bőröd és szerintem nem is szép az a 'szoli barnaság'... De te dolgod.
2013. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!