Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dauer télleg elégeti a...

A dauer télleg elégeti a hajat? Inkább vegyek hajsütőt és azzal csináljam? Melyik a kevésbé káros?

Figyelt kérdés
18 évesen érdemes lenne megcsináltatni?Sokkal jobban áll nekem a hullámos haj ezért gondoltam erre a megoldásra
2009. okt. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én fodràsznak tanultam. a dauer kàr0sìtja j0ban a hajat. a hajsütövas kevésbé. ha h0szu a hajad és kiszàradt a vége, esetleg hajlam0s rà ak0r inkàb a hajsütövasat vàlaszd. rendszeres hajàp0làs elengedhetetlen.
2009. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrászom azt mondta, hogy a hajsütővas a károsabb, ugyanis azt valószínűleg hetente többször is fogja használni aki hullámos hajat szeretne, míg a dauer egy egyszeri folyamat, amit nem kell hetente megismételni. Valóban, a legtöbb fodrász elég tréül csinálja és akkor károsodhat tőle a haj, viszont mivel a haj önmagát is regenerálja, mindenféle készítményekkel ezt helyre lehet hozni (sütővas esetében nem, hiszen a gyakori használat miatt esélye sincs a hajnak, hogy regenerálódjon). De ha daueroltatni akarsz, akkor is a modernebb változatok közül válassz (pl. hullámdauer) és előtte találj egy olyan fodrászt, aki garantáltan nem cseszi el.
2009. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fodrász vagyok!Ha hosszú a hajad semmiképpen ne dauer-oltas!!! Biztos hogy meg fogod bánni. Mert az 1-2-hónap után csúnya lesz és nem lehet eltüntetni a hajból, csak ha lenő. És nagyon roncsolja a hajat, föleg ha amúgy is festve van!Én is imádom a hullámos, göndör hajat, de inkább becsavaram, vagy besütöm loknisra. A régi sütő vasak nagyon rongálják a hajat, de lehet már kapni teflon bevonatosat, ami olyan mint a jobb fajta hajvasalóknak a lapja ezek nem roncsolják a hajat annyira és tartósak is.
2009. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem festetem a hajam, és vállig érő kb.
2009. okt. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!