Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az AVON...

Mi a véleményetek az AVON 3:1-ben care termékéről?

Figyelt kérdés

Pár éve szoktam rendelni az AVON-ból cuccokat. Az érdekelne,hogy az én enyhén pattanásos bőrömre melyik arctisztító(szóval ez a 3:1 ben cuccos) lenne a jobb?

1. [link] Ez bőrsimító.

2. [link] Ez pedig frissítő és faggyúszabályozó. Mind a kettő ugyanolyan jó? És melyiket érdemes, Nekem megrendelni?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. aug. 4. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A másodikat rendeld meg.Valóban jobb a te bőrödre.
2013. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ilyen bőröm van és én az elsőt használom már több mint egy éve és imádom ez az első olyan arclemosóm amitől tényleg tisztának és frissnek érzem a bőröm és nekem a pattanások eltüntetésében is segít :)
2013. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkét kommentet!
2013. aug. 5. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen bőröm van. elsőt használom régóta
2013. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, válaszod a másodikat nem is próbáltad soha? Szerinted én tegyek egy próbát az egyesre vagy inkább előbb a 2. at próbáljam ki? :)
2013. aug. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!