Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz-e még újra divatos a...

Lesz-e még újra divatos a göndör haj, mint a 80-as években?

Figyelt kérdés

A 80-as években és kb. a 90-es évek közepéig nagyon divatos volt a göndör, dauerolt haj, minden második lánynak ilyen frizurája volt. Főleg a vállig érő, Kleopátra fazon volt gyakori, de később a hosszú hajra tett spiráldauer is hódított. Fiúként imádtam bámulni a lányokon, eszméletlen szexi, izgalmas volt a kedves, bájos arcokat körülölelő kacér, játékos csigás loknik látványa... :)


Vajon divatba jöhet-e még hasonló módon, mint akkoriban?



2013. aug. 4. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig visszatér a divat :)

A ruhákban már jelentkezik a 80as évek,szóval hajban is lehetséges.

2013. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de a divat egy ideje erősen az agyonvasalt, szögegyenes haj.
2013. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szögegyenes épp,hogy kiment már a divatból... :) Most a hullámok,göndörök és a természetes haj a divat.
2013. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan visszajön, a ruházkodás terén már abszolút hódít a 80'as évek... és már a hajvasalás sem számít divatnak. Most mindenhol a természetes/ természetesnek látszó hajat nyomatják... de csak idők kérdése, és a göndör is visszatér (már láttam pár lányon ilyen hajat, sőt anyukám is dauerol-ja) :D
2013. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az a jó ha trendi egyedi vagy.
2013. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem jó lenne, ha visszatérne, vagy nem is a divat, hanem inkább az, hogy ne olvassak olyan hülyeségeket, (tiniktől, persze), hogy nem is divat a vasalás, meg hogy igénytelen a göndör....lassan már szégyellnem kell magam a természetes göndör hajam miatt:)

én is mindig mondom nekik, hogy régen bizony mindenki daueroltatott, senki nem gondolta, hogy igénytelen a göndör, sőt, alkalomra becsavarták, nem kivasalták,mint most.

2013. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is helyesebbnek tartanám, ha a sokféle hajviselet egyszerre divatos lenne, pontosabban divatőrület helyett mindenféle hajviselet elfogadott lenne, mivel vannak, akiknek pont a hullámos frizura áll jól. Ha pedig jól áll, akár egy fiatal lánynak, és szeretné így hordani a haját, miért is ne daueroltatná be göndörre?
2013. szept. 15. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:
dauer, az még hagyján. de én olyat is olvastam (itt), hogy a tinilányt állandóan szekálják az osztálytársai, hogy miért nem vasalja a haját, így olyan csúnya (göndör volt a haja). vagy mikor arról a Való világos csajról vannak hírek, s hozzászólnak, hogy jaj de ronda a kócos feje, miért nem vasalja. szerencsétlenek természetesen göndörök (én is), már miért kéne vasalniuk? s igen, a természetes göndör hajnak van egy olyan tulajdonsága, hogy kócosnak hat (pláne, mert fésülni nem is szabad, akkor olyan lesz, mint a söprű). ezért mondom, hogy ez már igazán túlzás, akkora divat a vasalás, hogy ha nem egyenesíted ki a természetes göndör hajad, akkor már igénytelennek tartanak. röhej. meg hogy az elegáns az, ha kivasalod, régen meg alkalomra pont hogy becsavarták. tőlem is megkérdezte a vasalós )pedig egyenes neki) barátnőm, mikor piszkáltam a hajamat (fésülködtem ujjal:) hogy zt hitte, ki akarom egyenesíteni. már miért akarnám? csak mert ez a divat?
2013. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már lehet nem látod ezt az üzenetet,de viszza tért.Sok fiatal srácnak göndör most a haja
2022. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!