Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem találok sehol...

Miért nem találok sehol göndör hajhoz mai, divatos frizuratippeket?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van, de nem vagyok elég kreatív, hogy magamtól kitaláljak frizurákat.. Nagyon tetszenek a fonások, a különböző feltűzések, de nem találok olyan képeket, ahonnan elleshetném őket. Esetleg van ötletek, vagy ismertek olyan bloggereket, akiknek göndör hajuk van? (smink terén is "meggyűlt a bajom", amikor vörös hajhoz és világos bőrtípushoz kerestem sminkeket) előre is köszönöm :)
2011. dec. 19. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, ezzel nekem is meggyűlt a bajom. a múltkor találtam egy oldalt, hajam.hu, ahol frizurák vannak, beírtam, hogy göndör, hosszú hajra keresek. lejött kb. száz, abból volt vagy három természetes, és azok meg nem frizurák, csak lefényképezték. sokra nem mentem vele. szerintem marad a feltűzés, fonás, konty, ilyesmi.
2011. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és szintén göndör hajú barátnőm szerint azért nem találunk, mert azt a legnehezebb kezelni. mármint, a természetes göndör hajat.
2011. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt csak megerősíteni tudom sajnos. Imádom a hajamat, én vagyok a kivétel, aki nem cserélné el a haját egyenesre :D, de meg kell hagyni, sokat kell vele foglalkozni és van, amit nem használhatok(fonás nem mutat olyan jól a hajamban, száraz sampon, stb.) akkor marad az ügyetlenkedésem.. de azért köszönöm :)
2011. dec. 22. 01:03
 4/4 anonim ***** válasza:

én is szeretem, hogy göndör. eddig egyetlenegyszer lett kiegyenesítve (három hete:) mert kíváncsi voltam, hogy úgy milyen. barátnőm hajvasalójával. (nem a göndöré, az ő lakótársáé. a göndör szintén nem egyenesíti.) állítólag jól állt, de egyrészt semeddig se tart, másrészt a franc se fogja egyenesítgetni, tönkretenni vele. és amúgy is, göndören sokkal különlegesebb.

bezzeg, olyan 14 éves koromban (90 körül), mindenki dauerolta...

2011. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!